• Свеж
DriftAway Пресврт Табот Лен Текстура Наредени Термички Изолирани Затемнување Солидна Farmhouse и Модерна Селски Завеси за Дневна Соба, Спална соба 2 Панели 52 Инчен од 84 Инче

DriftAway Пресврт Табот Лен Текстура Наредени Термички Изолирани Затемнување Солидна Farmhouse и Модерна Селски Завеси за Дневна

Rating 
DEN 959.76

Од стока
Во магацинот

Природна боја на слонова коска и едноставен дизајн може да се интегрираат и со разни домашни décor теми, пресврт јазичето на врвот додава елеганција и софистицираност во вашата соба.Претвори секоја соба од обичните да се неверојатно посебно кога ќе ја додадете нашата лен текстура ткаенина прозорец завеси, совршено одговара на било какви дома стилови.Пресврт табот лен текстура прозорец завеси со типичен модерен минималистички стил обезбеди елегантен изглед и совршено одговараат за дневна соба, спална соба, трпезарија.ГОЛЕМИНА на & НАСЛОВОТ ТИП : 52" W X 84" Л.Тоа е исклучително разновиден и ќе liven до секој дом décor.Наредени завеси ќе го блокира досадни светло, да даде напредна заштита на приватноста.НАДГРАДЕНА ВЕРЗИЈА & СЛУЖИ ДОБРО : Нашата ткаенина е 100% ниту еден-хемиски мирис, еко-пријателски.Drift Away пресврт табот лен текстура прозорец завеси додадете освежување шарм на било кој прозорец.Напредни текстилна технологија може да се спречи евентуален исчезнува прашање, за спречување на штетните UV зраци од постигнување на вашата подови и мебел, ефикасно спречува ладно или преносот на топлината од надвор, да се зголеми енергетската ефикасност.ГРИЖА ИНСТРУКЦИИ : Машина за миење ладно на нежна циклус во мрежа торба, користете само не-хлор кајгана, кога е потребно.

Детални спецификации

Додатоци на производи