• Свеж
H. VERSAILTEX Затемнување Завеси за Дневна Соба Затемнување Термичка Изолација Панели 84 Инчен Долго Светло Блокирање Grommet Завеси/Drapes, Сива и Корални Гроздобер Класичнат?

H. VERSAILTEX Затемнување Завеси за Дневна Соба Затемнување Термичка Изолација Панели 84 Инчен Долго Светло Блокирање Grommet Завеси/Drapes,

Rating 
DEN 935.76

Од стока
Во магацинот

ПОВЕЌЕ ФУНКЦИИ : Овие поставен флорални печатени прозорецот третман панели се функционални и модерен, со високи перформанси на термички изолирани, соба затемнување, бучава намалување на енергија, заштеда на енергија / ефикасност и додавање на приватност.ДОБРО НАПРАВЕНИ : се Продава по пар, вклучувајќи 2 grommet странични панели - Panel мерки : 52"W x 84"L|Сет мерки : 104"W x 84"Л Секој панел има 8 домот метал grommets, внатрешен дијаметар на grommet е 1.Овие мека и издржливи затемнување на прозорецот drapes се лесни за чистење.Најголема корист е да ви понуди вистински темно средина, со што добриот ноќен сон во текот на денот. VERSAILTEX дома декор предмети.Овие шармантни флорални печатени завеси се применуваат внимателни крои да бидете сигурни дека не постојат опуштени теми, навремено hems и нерамни рабови.Високи перформанси на термички изолирани, соба затемнување, бучава намалување на енергија, заштеда на енергија / ефикасност и за заштита на приватноста.Овие елегантна и издржлива H.Ултра мека, супер мазна и одличен свиленкаста.

Детални спецификации

Додатоци на производи