• Свеж
H. VERSAILTEX Премиум Затемнување Термички Изолирана Соба Затемнување Завеси за Спалната соба/Дневна Соба - Класичен Grommet Врвот (2 Панели,Темноцрвена, 52 од страна на 84 - Ин?

H. VERSAILTEX Премиум Затемнување Термички Изолирана Соба Затемнување Завеси за Спалната соба/Дневна Соба - Класичен Grommet Врвот

Rating 
DEN 803.76

Од стока
Во магацинот

ЕДИНСТВЕН ДОМА ДЕКОР : Овие класичен странични панели ќе красат вашиот windows и соби со нов голем ефект, одговара за современа, традиционално, гроздобер селски, викторијанскиот дом стилови.СТАНДАРДНА ГОЛЕМИНА : се Продаваат по собата, вклучувајќи 2 панели.Машина перат за лесен за нега, се користи само не-хлор кајгана, кога е потребно, ја собори сува ниска и топло со железо ако е потребно.Внимателен stitchings се против опуштени теми и навремено hems.Овие прилично завеса drapes донесе богат и луксузен изглед и ултра-меки чувство на вашиот прозорец и соба.Направени од страна на иновативна технологија трајни предиво, мека и мазна.Blackout Микрофибер Полиестер.Се натпреваруваат вашиот прозорец амбиент во вашиот дом, деловни канцеларии, апартмани и повеќе.Природни затемнување ефект се обезбеди завеси немаат хемиски слој, формалдехид слободна, безбедна и зелена за деца и бебе соба.Одговараат за современа, традиционално, гроздобер селски, викторијанскиот дом стилови.Секој панел мерки : 52"W x 84"L|Сет мерки : 104"W x 84"Л Секој панел има 8 домот метал grommets, внатрешен дијаметар на grommet е 1.НАЈДОБРА УСЛУГА : 10 години гаранција за квалитет и 30 дена гаранција за враќање на парите за политика на враќање.Совршен драпериите опција за некој сака да го блокира дневна светлина, да се нап, или да чувате сонцето сјајот исклучите вашиот ТВ.

Детални спецификации

Додатоци на производи