• Свеж
BXJPN 5 Парчиња/, Торба на Расположливиот Памук брисеви Козметика Трајна Шминка (Боја : 25pcs)

BXJPN 5 Парчиња/, Торба на Расположливиот Памук брисеви Козметика Трајна Шминка (Боја : 25pcs)

Rating 
DEN 366.96

Од стока
Во магацинот

Материјал : Помеша памук.Тип : Двоен главата.бела.Должина : 8cm. 25 памук брисеви (1 торба). 100% brand Special памук брис чистење smartphone-порта или полнач за 3,5 mm приклучок за слушалки jackspecification : Материјал : Помеша cotton Type : Двоен head White color Length : 8cm Please забелешка : користењето на прашина памук брисеви е најсоодветен за чистење прецизност кола.Пакет се Вклучени : 25 памук брисеви (1 торба).

Детални спецификации

Material:
Blended cotton
Type:
Double head
White color :
Length:
8cm
Please note:
The use of dust-free cotton swabs is most suitable cleaning precision circuit boards. :
Package Included:
25 cotton swabs (1 bag) :

Додатоци на производи