• Свеж
Акварел Палета Поле, Hipetner Боја Палета Фах Боја Палета Поле 36-Добро Херметички Патување Палета Случај со 36 Половина Тави 3 Акварел Пенкало Четки за Акварели, Gouache, Акр

Акварел Палета Поле, Hipetner Боја Палета Фах Боја Палета Поле 36-Добро Херметички Патување Палета Случај со 36 Половина Тави 3 Акварел

Rating 
DEN 287.76

Од стока
Во магацинот

Исто така добро складирање кутија за вашиот кармини или други работи.Корисна боја палета поле преносни и лесно да се носат за патување и отворено уметнички креации.Многу функционални за мали размери во-поле боја авантури!.Погоден за gouache, акварел, акрилик пигменти, или дури и кармини итн. 36 акварел длабоки бунари, поголем капацитет да се одржи многу шарени бои.Совршен за видови на бои или пигменти, како што се акварел, акрилик, gouache, маслени бои, итн.???? [Четки Вклучени] - Нашите бои палета кутија сет вклучува 3 различни големини на четки, погодно за вас да се започне вашиот сликарство одеднаш!Со вкупно 36 длабоки бунари, може да се одржи голем број на бои.Може да се користи последователно за долго време!. ???? [Лесно да се Носат] - Оваа боја палета е со палецот зафат дупка на грбот, ергономски дизајн, добар стисок искуство. ???? [Разноврсна Употреба] - Уникатен силикони латекс печат, течење доказ боја сад е совршен за чување на вашите бои или други работи за кои се бара херметички состојба.Исто така добро складирање кутија за вашиот кармини или други работи.Бои може да се чуваат свежи и да останат влажни за неколку дена, дури и недели.Силиконски печат вклучени во оваа боја contianer кутија сет, зголемена airtightness и leakproof.6 безбедност clasps помош печат боја кутија цврсто. 3 различни акварел пенкало четки вклучени, одлична за уметник почетници за да започнете со нив!.

Детални спецификации

Додатоци на производи