• Свеж
Longdex Палета Првенство 3PCS Сликарство Контејнери за Полнење за на доградба на Акрилни или маслени Бои, од Нерѓосувачки Челик, Метални Двојно Мечка Сликарство Тенџере

Longdex Палета Првенство 3PCS Сликарство Контејнери за Полнење за на доградба на Акрилни или маслени Бои, од Нерѓосувачки Челик,

Rating 
DEN 287.76

Од стока
Во магацинот

На завртката покрие намалува spillage, испарување и оксидација.Одличен избор за спроведување ленено масло или други медиум.Удобно да се закачите на страна палета проширување.Опремен со запечатување капак за складирање и мешање.Овие сликарска палета чаши се направени од метал и има дното клип кој слајдови на работ на палета.Спецификација Двојно првенство димензии : Должина : 9cm Висина : 3cm Двојно тапан дијаметар : 3.5 cm Тежина (нерѓосувачки челик со капак) : 73g Еден куп димензии : Должина : 5.5 см Висина : 5cm Еден тапан дијаметар : 5.3 cm Тежина (нерѓосувачки челик со капак) : 38g Пакување количина : 1 PC двојно првенство 1 PC еден куп Карактеристики : Нерѓосувачки челик материјал не е лесно да се предизвикуваат корозија и ' рѓа, трајни и рециклира; таму е дебел гума запечатување покривање на капакот, кои можат ефикасно да се спречи истекување на нафта; сликата е стегната на палетата да бидат цврсти и да не се изгубат.

Детални спецификации

Додатоци на производи