• Свеж
Ochoos M6x60 Завртки Палецот Завртки Knurl Главата Дупчиња Fastener PP Пластика Бела Пакет 200

Ochoos M6x60 Завртки Палецот Завртки Knurl Главата Дупчиња Fastener PP Пластика Бела Пакет 200

Rating 
DEN 1132.80

Од стока
Во магацинот

Е прилагодено : Yes.Diy материјали : Водовод.Број на модел : M6x60. Теми големина : M6. Должина(мерка од под главата) : 60mm.Jiashan Shun Heng fastener Co.,Ltd.се наоѓа во Jiaxing Градот и е специјализирана во производство подлошки, пролет ореви, ореви,завртки и многу други видови на сврзувачки елементи.Со искусен и професионален тим, имаме извезуваат нашите производи на многу земји и региони низ целиот свет, особено во Југоисточна Азија, Источна Европа, Африка, Блискиот Исток, САД,Русија,и така натаму.Објектот специфики : Е прилагодено : Yes Diy материјали : Plumbing Model број : M6x60 Threads големина : M6 Length(мерка од под главата) : 60mm Material : PP (полипропилен)Боја : Бела.

Детални спецификации

Додатоци на производи