• Свеж
Палец Завртка, Палец Ореви Рака Заострените за Кабинети за Машински Алатки за 3Д Принтер Кревети(М5)

Палец Завртка, Палец Ореви Рака Заострените за Кабинети за Машински Алатки за 3Д Принтер Кревети(М5)

Rating 
DEN 266.16

Од стока
Во магацинот

Фирма : главата На завртката е рамен и сјајни, на сила е дури, и затегнување ефект е добро.Предности : Рака заострените, отпорни на абење и издржливи, често се користи во електронска опрема.Широк Спектар На Употреба : Заеднички 3 D печатач кревети, алатни машини, кабинети, и алатка кутии се многу погодни за изработка на проекти и работи кои бараат брза корекција.Погоден за завртки, studs и завртки.

Детални спецификации

Item Type:
 Knurled Thumb Nut
Product Material:
Stainless Steel
Product Standard:
DIN467
Package List:
10 x M3 Knurled Flat Head Nutor :
10 x M4 Knurled Flat Head Nutor :
10 x M5 Knurled Flat Head Nutor :
10 x M6 Knurled Flat Head Nut :

Додатоци на производи