• Свеж
36 Компјутери Ролни + Фармацевт Пакување Печатени Лента 2 Мили 2 x 110 Метри | AA44RK

36 Компјутери Ролни + Фармацевт Пакување Печатени Лента 2 Мили 2 x 110 Метри | AA44RK

Rating 
DEN 4944.00

Од стока
Во магацинот

Ќе Купување 36 Компјутери Ролни + Фармацевт Пакување Печатени Лента 2 Мили 2" x 110 Метри.Состојба : Нова Ние не бродот на Хаваи, Алјаска & порторико.Пакување лента е многу корисно во различни апликации, сепак најчесто се користи за запечатување кутии.Овие ленти се со силно лепило и тешки издржливост што го прави совршен производ да се користи за превозот и/или складирање на пакети.Достапен во неколку различни големини и дебелини, ние сме убедени ќе најдете лента за да одговараат на вашите потреби.Пакет Тип : 36 Ролни + Фармацевт.Боја : Бело/Црвено.Вкупната Дебелина : 2.0 Мили.Премиум лепило/затегнувачка цврстина.Сите Температури Кутија-Запечатување Ленти.Акрилик Лепливи Ленти со Знаци на Предупредување.Непречено да се развивам, квалитетот и силно фоки да површини.Одличен за двете индустриски и станбени цели.Даде Максимум Внимание на Превозот и Безбедност Насока.Стандард 3" јадрото со дијаметар - заеднички големина за повеќето лента точење.Ве извести работниците, шпедитерите и клиентите за да се справи со пакети со внимание.

Детални спецификации

Додатоци на производи