• Свеж
JINDUODUO 60 Компјутери Боја Четки за Деца/Ученици/Тинејџерите/Почетници,Акварел/Масло/Акрилна Боја на Четка во Собата за Уметност Класа Сликарство,Пластична Рачка Мал?

JINDUODUO 60 Компјутери Боја Четки за Деца/Ученици/Тинејџерите/Почетници,Акварел/Масло/Акрилна Боја на Четка во Собата за Уметност

Rating 
DEN 213.60

Од стока
Во магацинот

51 инчи, Вкупната Должина : околу 165mm / 6.Висок Квалитет на Изработка : Во најлон губење на четки се изградени беспрекорно со анти- ' рѓа & анти-сплит никел ferrules.Пластична рачка со мазна завршница е совршен за подобра контрола на мали детали.Продавница и на ладно и суво место за долго време на употреба.Анти-вирусот Влакната : Фирма влакната и цврсти пластични рачки се овозможи непречено потези, правење четки работат одлично во сликарството детални области. 【Лесно да се Чисти и да се Преструктурираат】 : Најлон косите ќе пролетта назад совршено по секоја четка потези и лесно може да се исчисти со топла вода и reshaped со вашите прсти. 【Користите како Што Сакате】 : Широко се применува за избор на слика, идеален за акварел, масло, акрилна слика, специјални ефекти шминка, се соочуваат со сликарството, модел, занает, нокти убавина, рок сликарство, итн.И евтини доволно да го користите како еднократна четка под одредени околности.Совршен подарок за Божиќ, денот на Благодарноста, Роденденски подарок, Дипломирањето, Вљубените и Нова Година.Можете да се фокусирате на вашиот цртеж и секогаш бидете креативни.Косата нема да се олабави или падне, кога ќе се создаде вашиот уметност. 【Висок Квалитет на Изработка】 : Професионални детални четки се дизајнирани со трајни, анти-вирусот влакната, анти- ' рѓа никел ferrules и цврсти рачки.

Детални спецификации

Додатоци на производи