• Свеж
Силиконски Деца Подарок Дете Pacifier Торба Pacifier Пакување Складирање Торба Силикони Pacifier Носителот Кутија Лесно да се Носат

Силиконски Деца Подарок Дете Pacifier Торба Pacifier Пакување Складирање Торба Силикони Pacifier Носителот Кутија Лесно да се Носат

Rating 
DEN 2299.20

Од стока
Во магацинот

1. Материјал : Ова pacifier торба е направен од мек силикон и не содржи отровни материи. 2. Удобен lanyard : На лесен-за-користење lanyard лесно можат да бидат фиксни за шетач или пелена торба, одржување на pacifier чисти и лесно да се најде. 3. Лесен за чистење : лесно да се чисти и може да се мијат во машина за миење на садови (врвот полица само), нашите pacifier кутија е дамка-доказ и не-абсорбента, и може да се мијат со сапун.

Детални спецификации

Додатоци на производи