• Свеж
22Pcs/ Паралелно Диск Фитнес Отпор Цевка Бенд Јога Салата Водат Повлече Јаже Вежби за Обука се Прошири

22Pcs/ Паралелно Диск Фитнес Отпор Цевка Бенд Јога Салата Водат Повлече Јаже Вежби за Обука се Прошири

Rating 
DEN 2212.80

Од стока
Во магацинот

Спортски Зглоб : Прилагодлив Притисок, Поддршка На Зглобот, Сеопфатна Заштита.Пластовидно И До 150 Кг. 100% Латекс Отпор Бендови.Двојно Двострано Core Лизгачи 22 парче повлече јаже set Product материјали; TPEProduct големина; повлече јаже должина 1.2 meters Suitable за публиката; мажи, жени и children Product функција; губење на тежината.фитнес.телото обликување.сила.training Applicable сценарија; фитнес опрема, фитнес body Great додаток да се обучуваат сите мускулни групи.Лесни & преносни - Одлична за домашни / надворешна вежбање。Циклус Отпор Бендот ја зголемува ефикасноста на вашите вежби енормно.Вежби како скокаат squats и lunges ќе биде поинтензивен.Сите видови на бои за вашиот избор!Да зачувате простор и лесни за носење, удобен дизајн за вас да се направи вежба во секое време и на секое каде.Забелешка : ве Молиме овозможи 1-3cm разликата се должи на рачно мерење.

Детални спецификации

Додатоци на производи