• Свеж
Xudongliu Пилатес се Држиме за Полнење, Преносни Јога Вежби за Обука Отпор Бенд, Пилатес се Држи со Нозе, Јога Фитнес Стап, Bodybuilding

Xudongliu Пилатес се Држиме за Полнење, Преносни Јога Вежби за Обука Отпор Бенд, Пилатес се Држи со Нозе, Јога Фитнес Стап, Bodybuilding

Rating 
DEN 463.20

Од стока
Во магацинот

[Повеќе намени] : Погоден за јога која се протега вежба, отпор бенд вежба, ниско влијание на сила за да се спречи повреда, лесен и пренослив, лесно да го користите дома или во приватна обука студио.Може да се користи за Пилатес обука и горниот дел од телото сила за обука.3 ,Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас преку е-маил.Поради прирачник за мерење, ве молиме овозможи растојание од 1-2 cm.2, поради културните разлики, на екранот, светлина и боја се појавуваат малку. [По-продажбата на услугата] Ние сме во вашата услуга.[Преносни Пилатес Бар Комплет] : преносни Пилатес лента е идеална алатка за реформатор-тип движења, без потреба за тешка опрема.1, големината е мерени рачно, поради различни мерни методи, грешката е неизбежна.Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт нашата продавачот услуга, ние ќе им помогне на купувачите ги реши сите проблеми.Име : Пилатес Stick Material : NBR + метал внатрешна цевка + латекс tube Size : 92cm пол должина, 80см латекс цевка (Пилатес се држиме + 20 фунти еластична јаже)за Апликација : Издржливост обука.Јога слабеење и bodybuildingnote : Поради различни екранот и светлосни ефекти, вистинската боја може да биде малку поинаков од сликата боја. [Лесен и пренослив] : лесно Може да се користат дома или во приватна обука соба.

Детални спецификации

Додатоци на производи