• Свеж
L20-NM05 Усовршувајќи Камен за Sunnen машини

L20-NM05 Усовршувајќи Камен за Sunnen машини

Rating 
DEN 2471.76

Од стока
Во магацинот

1. Mond Усовршувајќи Камен обезбедува во согласност висок квалитет, се чисти се сече и се одличен начин да се прошири на животот на било ножот.2. Mond Усовршувајќи Камен не бара масло пред да го користите и бидете во можност да се користи на било челик сечилото.3. Се кандидира на Mond Усовршувајќи Камен заедно станот страна на смолкнување е ножот по секоја употреба и стриже продолжува да се изврши во исто високо ниво на квалитет како што е неговото прво да се намали. 4. Mond Усовршувајќи Камен обезбедува усовршувајќи дури и на повеќето тешко материјали, кои до сега се спротивставуваат на сечење страна на било каков метод.Ќе ги најдете тие значително да се подобри целокупното производство стапки и сечење акција.

Детални спецификации

Додатоци на производи