• Свеж
QS-2130 Компактен Десктоп Апликации, 12-Цифрениот LCD, кои се Продаваат како Секој 2

QS-2130 Компактен Десктоп Апликации, 12-Цифрениот LCD, кои се Продаваат како Секој 2

Rating 
DEN 3105.12

Од стока
Во магацинот

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.QS-2130 Компактен Десктоп Апликации, 12-Цифрениот LCD, кои се Продаваат како и 2 на Секој.

Детални спецификации

Додатоци на производи