• Свеж
NC Мачка Сад за Заштита на Грлото на пршлените, може да се Прилагоди На Вертикален Устата Еден Сад Двојно Сад мачка Жито Сад мачка Храната Сад домашно милениче мачка

NC Мачка Сад за Заштита на Грлото на пршлените, може да се Прилагоди На Вертикален Устата Еден Сад Двојно Сад мачка Жито Сад мачка

Rating 
DEN 1399.20

Од стока
Во магацинот

Производот е : прилагодлив мачка сад.Производ функција : прилагодлив, на висината на 7 CM, намалување на грлото на притисок, корисни за миленичиња здравје.Производ материјал : база ABS, транспарентна сад тело PS пластика.Производ големина : сад со дијаметар од 13 CM, висина, 7 CM, приспособување на висина 5 CM, база 17 CM.Предности на производите : посебен дизајн, лесно да се чисти, едноставни структура, лесно да се чисти, основата е дебела и стабилна, есен-отпорни, висока температура, висок-транспарентна сад тело, лесно да се набљудуваат мачка хранење ситуација.

Детални спецификации

Додатоци на производи