• Свеж
Тока-Надолу Мачка Јака Отцепување Не, Благодарам Im Добра Црното Злато 8 до 12 Инчи 0.5 Инчи Широка

Тока-Надолу Мачка Јака Отцепување Не, Благодарам Im Добра Црното Злато 8 до 12 Инчи 0.5 Инчи Широка

Rating 
DEN 539.76

Од стока
Во магацинот

Отцепување мачка јака вклопува 8-12" вратот големина и 1/2 инчи широка.Оваа мачка јака карактеристики убави, оригинални уметнички дела и издржливи компоненти.Јака е направен од високо-густина полиестер и пластични клип кој е над конструиран во дебелина, обезбедување тоа ќе се држи до она што вашето домашно милениче може да јадење надвор.Овој производ е рачно изработени во САД од Тока-Долу и официјално е лиценциран со Тока-Надолу.Појавување на води/leashes на располагање.Оваа мачка јака карактеристики убави, оригинални уметнички дела и издржливи компоненти.Јака е направен од високо-густина полиестер и пластични клип кој е над конструиран во дебелина, обезбедување тоа ќе се држи до она што вашето домашно милениче може да јадење надвор.Овој производ е Направен во САД од Тока-Долу И официјално лиценцирани од Тока-Надолу.

Детални спецификации

Додатоци на производи