• Свеж
CKFJDH Заштитни Случај за AirTag Куче Јака Носителот,Флексибилни Силикони Airtag Покрие со Прилагодливи Бенд Одговара на Миленичиња Јака,Заштитна Анти-Нула Случај со Екран

CKFJDH Заштитни Случај за AirTag Куче Јака Носителот,Флексибилни Силикони Airtag Покрие со Прилагодливи Бенд Одговара на Миленичиња

Rating 
DEN 117.36

Од стока
Во магацинот

Висок квалитет на животната средина силикони материјали и одличен дизајн направи вашиот Airtags изгледа кул , привлечни, удобни и безбедни.Оваа меки силиконски случај беше перат и еднократно, . 【Лесно да се прилагоди】 : Ова Air Tag куче јака рака има повеќе дупки, може да се прилагоди на големината слободно да се најде најдобрите големина, и да се обезбеди повеќето удобно чувство за вашата прекрасна домашни миленици. Ако било какви проблеми околу објектот, ве Молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате, ќе издаде вашите проблеми, како е можно поскоро.Пакет вклучувајќи : заштитна Силиконска маска X 1 HD Екран Заштитници X 2 Љубезно Забелешки : 1.4 Инчен Производ Тежина : 30 g Карактеристики на Производот : 1.Заштитни Случај за Air Tag Куче Јака Носителот, Флексибилни Силикони Airtag Покрие со Прилагодливи Бенд Одговара на Миленичиња Јаки, Заштитна Анти Нула Случај со Екран Заштитник Компатибилен со Airtag 2021 Компатибилен Модел : Apple Air Tag Материјали : Меки Силиконски Боја : 6 Бои може да се избере Производ големина : 17 x 1.Заштитен ракав може да биде прикачен на Air Tag, па вие не мора да се грижите за тоа испаѓање. 【Со Екран Заштитник】 : Вие исто така ќе добие 2 HD екран заштитник во пакетот, Лесна апликација со флексибилен материјал е дизајниран за максимална целосна покриеност на криви аглите и рабовите на вашиот уред,екран заштитник специјално дизајниран за Airtag.

Детални спецификации

Додатоци на производи