• Свеж
LONEA Куче Цвеќиња Јака Милениче Шарм Цвет Јаки Додатоци за Мачка Кутре Јаки Bowtie Чешлање Декорација (РОУЗ-8PCS)

LONEA Куче Цвеќиња Јака Милениче Шарм Цвет Јаки Додатоци за Мачка Кутре Јаки Bowtie Чешлање Декорација (РОУЗ-8PCS)

Rating 
DEN 239.76

Од стока
Во магацинот

Тоа, исто така, погодна девојки или свадба оркестарот.Димензии се мерени рачно, може да имаат малку грешки.Големина : Јака bowtie должина е за 3.Како што може да се користи девојка¡s headband.На задната страна на цвет има широк еластична гума бенд кој може да биде украсена со голем број на големината јаки и може да се отстрани тоа на било која позиција на јака,исто така лесно да се стави на или полетување.Јака додатоци ќе го направи вашето домашно милениче изгледаат стилски и убави или убав.LONEA Куче Цвеќиња Јака Милениче Шарм Цвет Јаки Додатоци за Мачка Кутре Јаки Bowtie Чешлање Декорација Материјали : свила лента.Жените можат да го носат на нивните прсти на свадба.Јака шарм цвеќиња должина е за 3.Се должи на разликите помеѓу следи ја прикажува на вистински бои може да се разликува малку од бои кои се појавуваат на вашиот монитор.Се надевам дека ќе може да го разбере!LONEA Куче Цвеќиња Јака Милениче Шарм Цвет Јаки Додатоци за Мачка Кутре Јаки Bowtie Чешлање Декорација.Пакет се Вклучени : 6pcs Јака декоративни bowties Забелешка : Постојат само 8pcs bowties во пакет, не се јаки.Различни бои или шема, која ќе им даде на вашиот прекрасна мачка или куче различни визуелно искуство.Сите јака шарм цвеќиња се вршат на здрави, не-токсични и ниска противалергиски материјал, и нема да предизвика непријатност за вашето домашно милениче.

Детални спецификации

Додатоци на производи