• Свеж
Мачка Јака Отцепување 4 Камиони Имиња Полутон Поп-Арт Црвено Мулти Боја 8 до 12 Инчи 0.5 Инчи Широка

Мачка Јака Отцепување 4 Камиони Имиња Полутон Поп-Арт Црвено Мулти Боја 8 до 12 Инчи 0.5 Инчи Широка

Rating 
DEN 702.48

Од стока
Во магацинот

Отцепување мачка јака вклопува 8-12" вратот големина и 1/2 инчи широка.Оваа мачка јака карактеристики убави, оригинални уметнички дела и издржливи компоненти.Јака е направен од високо-густина полиестер и пластични клип кој е overengineered во дебелина, обезбедување тоа ќе се држи до она што вашето домашно милениче може да јадење надвор.Овој производ е рачно изработени во САД од Тока-Долу и е официјално лиценцирани од страна на Nickelodeon.Појавување на води/leashes на располагање.

Детални спецификации

Додатоци на производи