• Свеж
Жолто Куче Дизајн Зебра Рѓа на Црна Grosgrain Лента Јака

Жолто Куче Дизајн Зебра Рѓа на Црна Grosgrain Лента Јака

Rating 
DEN 346.80

Од стока
Во магацинот

КУПИ СЕТ - Сите Жолто Куче Дизајн Куче Јаки се на располагање во појавување leashes, harnesses, беџ, и многу повеќе!Проверете нашата storefront тука или погледнете подолу за да видите појавување на производи.TAG-A-ДОЛГО - Овој нов, патент Милениче ID Ознака систем е изграден во право за ова куче јака.УПОТРЕБА - 100% мазна & трајни полиестер, овие јаки се изградени за удобност и акција.ГАРАНЦИЈА - 100% ГАРАНТИРАНО - Овие куче јаки се поткрепени со Жолто Куче Дизајн 100% Гаранција.НАПРАВЕН ВО САД се Произведени од почеток до крај со Жолто Куче Дизајн Inc.НЕ КОРИСТЕТЕ ГО И НЕ СЕ ВРЗУВААТ ЗА ИСПИС!.во Greensboro КООРДИНАТОР.ГОЛЕМИНАТА : Ова куче јака користи брз затворач затворање, исто така, повика на страна ослободување затворач.Таг-A-Долго систем го прави лесно да се разменуваат на беџ од една јака до друга, или за да ги промените беџ на истата јака.Опфатени за 365 Дена од протриване, дефекти, исчезнува, па дури и џвакање.Совршен за кога посебна ознака се потребни на куче парк, на плажа, или како услуга куче.Мерка вашиот кучиња вратот големина или сегашната јака должина (не вклучувајќи токи) за да се добијат точни големината.Ние сме вклучени на оваа посебна карактеристика на нема цена!ЛЕСЕН ЗА ЛЕСНО OFF - Користење на брзо ослободување затворач, јака лесно може да се преземат на или надвор од куче.

Детални спецификации

Додатоци на производи