• Свеж
CHICIRIS РК Автомобил Оска, Предна Оска 1/10 РК Оска Модел на Автомобил Дел 1/10 РК Автомобил Оска Алуминиум Легура на Челик Оска Пред Задната Оска, Надградба на Делови Дода

CHICIRIS РК Автомобил Оска, Предна Оска 1/10 РК Оска Модел на Автомобил Дел 1/10 РК Автомобил Оска Алуминиум Легура на Челик Оска

Rating 
DEN 309.60

Од стока
Во магацинот

8 In Rear Оска Должина : Околу. Алуминиумски Легури Домување, Челик, Внатрешна Опрема И Се Вози Во Окното За Издржливост Да Се Зголеми Работниот Век.5 Стандард Во Хексадецимален, Со Дебелина Од 10мм / 0.Понатаму Подобрува Телото Шасија, што Го Прави Значително се Подобри Off‑Road Качување Перформанси, Со Вкупната Додадена Висина Од 13 Mm.Ве Молиме Да Земете Во Реалниот Како Стандард.3 In Pin Да Pin Ширина (Задна Оска) : Прибл.Вратата Вратило Зголемува Земјата Царинење И Целосно Е Управувано Од Страна На Топката Лежишта И Метал Запчаниците За Да Се Подобри Издржливост. Ве молиме Овозможи 1‑3мм Грешка Поради Прирачник за Мерење. Понатаму Подобрува Телото Шасија, што Го Прави Значително се Подобри Off‑Road Качување Перформанси, Со Вкупната Додадена Висина Од 13 Mm.7 In Pin Да Pin Ширина (Предна Оска) : Прибл. Вратата Вратило Зголемува Земјата Царинење И Целосно Е Управувано Од Страна На Топката Лежишта И Метал Запчаниците За Да Се Подобри Издржливост.Спецификација : Состојба : 100% Сосема New Item Тип : Пред Задните Axle Material : Алуминиум Легура + Челик Тип : Рк Accessories Color : Titanium Case : Алуминиум Alloy Gear : Појачани Steel Drive Окно : Појачани Steel Bearing : Имајќи Steel Steering Род : Алуминиум Alloy Front Оска Должина : Околу. Набљудувачите Не Се Калибрира Истата Точка Боја Се Прикажани Во Фотографии Може Да Се Покажуваат Малку Различен Од Вистинскиот Објект.

Детални спецификации

Додатоци на производи