• Свеж
Таблета Рачни Дигитални Oscilloscope 8 инчи TFT-LCD 1GSa/S 28Mpts 100MHz 2CH

Таблета Рачни Дигитални Oscilloscope 8 инчи TFT-LCD 1GSa/S 28Mpts 100MHz 2CH

Rating 
DEN 13173.12

Од стока
Во магацинот

Пропусниот опсег 100 MHz Таблета oscilloscope.Висок квалитет на 8 инчи целосна допир капацитивни екран 800*600pixels. 1 GSa/s реално време земање мостри стапка. 2 влезниот аналоген канал. 80,000 wfm/s 28 Mpts.Таблета oscilloscope, ќе ви донесе одличен операција искуство која е различна од традиционалните oscilloscope.Ќе се откажат од сите oscilloscopes со комплицирани копчиња и копчиња.Таблета oscilloscope користи 8 инчи индустрија TFT-LCD & 800*600 пиксели резолуција на екранот, поддржува мулти-допир операција.до 28 Mpts меморија длабочина и 256 интензитет оценување екранот, 8 G складирање и исто така поддржува LAN, Wi Fi, HDMI, USB Домаќин, USB Уред.Единствена датотека за управување, поддршка на i OS и Android и видео запис функција.

Детални спецификации

Додатоци на производи