• Свеж
Toyo Оригами Хартија Една Боја - Сина - 15см, 100 Листови (1)

Toyo Оригами Хартија Една Боја - Сина - 15см, 100 Листови (1)

Rating 
DEN 164.40

Од стока
Во магацинот

Јас може да се користи широк спектар на градинка и работа на производството, како што се училишни материјали обилно бројот на бои.Целна возраст : Од 3 години.Чиста и безбедна!Боја и број на сите 60 бои се исто така богати оригами.Оригами како едукативни материјали.Стимулираат работата на мозокот потег на прстот, кој ќе се свитка оригами е чин на напуштање е голема помош за растот на децата.Преку "оригами", и се сеќавам на разни форми и проучување на боја, јас се направи обид да се развој на производот како и едукативни материјали, така што растат децата богата креативност.Во Toyo, и е обезбедување на канцелариски материјал и производи за многу години различни оригами сакаат здрав физички и ментален развој на децата.За подобрување и обезбедување на квалитет кои се поврзани со безбедноста, во процесот на производство, ќе продолжи да се зајакне системот за управување со повеќе од планирање и развој на сцената на производот во иднина.

Детални спецификации

Додатоци на производи