• Свеж
Astibym Пренос Оптички Кабел Оптички Влакна Кабел Добра Компатибилност Погодно за Пренос на Податоци

Astibym Пренос Оптички Кабел Оптички Влакна Кабел Добра Компатибилност Погодно за Пренос на Податоци

Rating 
DEN 5174.16

Од стока
Во магацинот

Усвојување на сребро позлатен бакарна жица, 4 канали, со еден канал брзина на пренос е 25 G.Ги исполнува SFF-8665 ДА SFF-8665 протокол стандард.Тоа е погоден за високо-брзински пренос на податоци на големи количества на податоци во cloud computing, центарот за податоци, сервер, висока-брзина картичка, голема складирање на податоци, диск низа, high-speed мрежа, VR, беспилотни возила и друга опрема.Компатибилен брендови : За / / / / / / H3 C / Think Server / Inspur / ZTE, итн.Направени од високо квалитетни материјали, издржливи во употреба. 1. Усвојување на сребро позлатен бакарна жица, 4 канали, со еден канал брзина на пренос е 25 G. 2. Ги исполнува SFF-8665 ДА SFF-8665 протокол стандард. 3. Тоа е погоден за високо-брзински пренос на податоци на големи количества на податоци во cloud computing, центарот за податоци, сервер, висока-брзина картичка, голема складирање на податоци, диск низа, high-speed мрежа, VR, беспилотни возила и друга опрема. 4. Компатибилен брендови : За / / / / / / H3 C / Think Server / Inspur / ZTE, итн. 5. Направени од високо квалитетни материјали, издржливи во употреба.

Детални спецификации

Material:
Silver plated copper wire
Length:
/ 9.8ft
Channel:
4 channel
Transmission speed:
25Gbps / sec
Package List:
1 * Transmission Optic Cable :

Додатоци на производи