• Свеж
Panduit F92ELQ1Q1SNM001

Panduit F92ELQ1Q1SNM001

Rating 
DEN 23452.80

Од стока
Во магацинот

Висок квалитет Panduit производ.На тип на производ е Panduit F9 UYP5555 AAF140 Висок квалитет Panduit производ, Индустриско-одделение за квалитет, Лесно да се Инсталира.Осигурајте се дека сте се нагоре за да се забрза со денешниот високо–податоци го оценувате влакна-канал и Ethernet applications.Panduit овозможува напредно качување и критични физичка инфраструктура со сеопфатна оптичките системи кои се испорачуваат со високи перформанси, сигурност, и скалабилност.Искористете ги предностите на нашата оптички влакна кабел, конектори, адаптери модули, адаптер панели, касети, куќишта, patch кабли, кабел собранија, кабел за дистрибуција на производи и додатоци.

Детални спецификации

Додатоци на производи