• Свеж
Sony XR83A90J 83 A90J Серија HDR 4K OLED Smart TV со Дополнителен 1 Година Покриеност од страна на Еп Заштита (2021)

Sony XR83A90J 83 A90J Серија HDR 4K OLED Smart TV со Дополнителен 1 Година Покриеност од страна на Еп Заштита (2021)

Rating 
DEN 2332.80

Од стока
Во магацинот

XR 4 K UPSCALING – Уживате во сите ваши HD содржина во близина на 4 K резолуција и се врати изгубени текстура и детали со интелигентни ТВ обработка.Наменет за Станбени Употреба.GOOGLE TV – Беспрекорно пребарувате 700,000+ филмови и ТВ епизоди од преку вашиот омилен стриминг услуги, сите на едно место.КОГНИТИВНИ ПРОЦЕСОР XR – Револуционерна ТВ технологија на обработка која ги разбира како луѓето го гледаат и слушаат, да дава силен контраст со чиста црнците, висок врв на светлината, како и природни бои.Sony A90 J Серија на ТВ - OLED - 3840 x 2160 Резолуција - Когнитивни Процесор XR - 4 K ТВ - Движење го Оценувате 120 - Dolby Визија - XR Triluminos Про - OLED XR Разлика од Про - Пиксели Разлика од Бустер - XR Движење Јасност - Светлина и Боја Sensor - Игра на Владата - Визија Темно Mode - Графички Режим - Фото Режим - Акустична Површината Аудио+ - Глас Зум 2 - Bravia Core - 3 D Опкружувачки Звук Upscaling - Музика Sound Mode - Dolby Аудио Звук Mode - Спортски Звук Mode - XR HDR Remaster - XR Боја - XR 4 K Upscaling - 4 K XR Супер Резолуција - 3 D Опкружувачки Upscaling - Гласовно Пребарување - Глас Активира Асистент - позадинско осветлување далечински - Smart далечински - Кабел Менаџмент - Животен Оркестарот - (Титаниум Црна).Овој пакет вклучува еден (1) Sony A90 J ТВ Серија или со 1 Година ИЛИ 4 Година Продолжи Покриеност од страна на Еп Заштита, во прилог на Производителите Покриеност.

Детални спецификации

Додатоци на производи