• Свеж
Холандија Бар Столица Ко. Вандербилт Commodores Борбата Песна Огледало (26 x 15)

Холандија Бар Столица Ко. Вандербилт Commodores Борбата Песна Огледало (26 x 15)

Rating 
DEN 2042.40

Од стока
Во магацинот

Овој предмет е дизајниран & направени да нарачате од Холандија Бар Столица Компанија. 26"(H) x 15"(W) **Холандија Бар Столица Компанија наплатува 20% restocking надомест за каква било размена и/или се враќа.Со својот едноставен, но елегантен дизајн, бои пукна преку 1/8" дебело стакло и се нагласени од страна на огледува акценти.Официјално Лиценцирани Колегиум Производ.Врамени со црна, 1 1/4" завиткани дрво рамка со виде гниење на закачалки, ова огледало е идеален за вашиот маж пештера, канцеларија, гаража, или секоја соба од куќата.Вклучува 1 Година Гаранција.

Детални спецификации

Додатоци на производи