• Свеж
Среќен Сè! Голем Круг Послужавник (Среќен Dot)

Среќен Сè! Голем Круг Послужавник (Среќен Dot)

Rating 
DEN 3022.80

Од стока
Во магацинот

Kinki и декорирање никогаш не биле толку едноставно!Од неутрален падне изгледа да празнична Божиќ омилени, ќе додадете среќен допир на секој простор.Ние дизајн и да се создаде производи за да помогне да се одбележат сите прослави во животот.Од голема дена, како нови бебиња, свадби и Празници до секојдневниот прослави, како импровизиран дојде на средби со девојки.Среќни се што производи ги охрабри луѓето да го слават сите на животот среќни моменти - големи и мали.Нашиот Празник колекција вклучува : .

Детални спецификации

Додатоци на производи