• Свеж
Hurley Мажите Фантом Државата Плажа 18'

Hurley Мажите Фантом Државата Плажа 18'

Rating 
DEN 1007.76

Од стока
Во магацинот

Произведено во САД или Увезуваат.На Hurley Тим постои за да им помогнам на границите на она што е можно во океанот на дневна основа.Буквален за мрежа shaper и визионерски Боб Hurley започна Hurley бренд во 1999 година, прифаќање живот информирани од страна на океанот и дух и креативноста на младите.Пред да се започне Hurley, Боб се направи име за себе како еден од шешељ млади одбор shapers во Хантингтон Бич, и наскоро на светот, на крајот станува се оди до shaper за 1978 Светски Шампион, Зајакот Bartholomew.Опседнат со правење одбори кои беа полесни, побрзо и пофлексибилно, Боб крајот преведени дека иновации етос да го одбор шорцеви, и останатото е историја.Денес, можете да најдете Боб "производ-тестирање" дома во Њупорт Бич, Хаваи или на некои од најдобрите бранови низ светот.

Детални спецификации

Додатоци на производи