• Свеж
Kekoa Храна, Органска Храна за бебиња, Кари Зеленчук Манго Вкус 10 парчиња

Kekoa Храна, Органска Храна за бебиња, Кари Зеленчук Манго Вкус 10 парчиња

Rating 
DEN 695.76

Од стока
Во магацинот

ДОБРО ЗА ВАС, ЛУК : Лукот е природен начин да се вардат од настинка и зајакнување на имунитетот.КУЛИНАРСКИ ЗАДОВОЛСТВА : Кари во прав носи заедно уникатни вкусови кои ќе ги воодушеви вашите малку еден.СЕРТИФИЦИРАНИ ОРГАНСКИ s непце преку различни мешавина на состојки.Овој кулинарски комбинација е, џем-спакувани со хранливи материи, билки и зачини за да се обезбеди здрава храна додека подобрување на вкусот.Тоа е вкусна кари антена за вашиот малку оној кој ќе ривал дури и свој рецепт!.Заверена на USDA органски регулатива.Клиентот Број : pr2904. Прашање Датум : 12/23/2020.

Детални спецификации

Додатоци на производи