• Свеж
Никне Органски Curlz Деца Закуски, Брокула, 1.48 Оз

Никне Органски Curlz Деца Закуски, Брокула, 1.48 Оз

Rating 
DEN 2289.60

Од стока
Во магацинот

Брокула Curlz се глутен слободни, млечни производи-бесплатно, вегетаријанци, и не содржат додадени вкусови или бои.ON-THE-GO SNACKING : Секој канистер има resealable капак кој нуди лесен, on-the-go snacking.Не Се Концентрира.Никне е закуски не содржат вештачки состојки или конзерванси.

Детални спецификации

Додатоци на производи