• Свеж
Дијамант Везови Плоштадот Платно со Лепак Празно Платно со Ознаки Дијамант Сликарство Празната Мрежа Лепило Платно Додатоци

Дијамант Везови Плоштадот Платно со Лепак Празно Платно со Ознаки Дијамант Сликарство Празната Мрежа Лепило Платно Додатоци

Rating 
DEN 129.84

Од стока
Во магацинот

Платно е мек,не е лесно да се стане fuzzing или скршени.празната мрежа платно, без рамка.за плоштадот дијаманти.Ако ви треба други големината на платно, само контактирајте ме.Платно големина 6cm поголеми од големина на слика.Напомена : Овој една празна лепило платно за diy, не печатени било слика, а не со камења. 1, gird големина : 2,5 mm* 2,5 mm 2,Ако треба други големината на платно, само контактирајте ме. 3, на плоштадот дијаманти 4, големина на Слика како ќе се изберат 5, Платно големина 6cm поголеми од големина на слика содржини вклучуваат : A. Празно Платно Б. Алатки за полнење.

Детални спецификации

Додатоци на производи