• Свеж
Снимање Ѕвезда Tempters Акрилик Образец Го Поставите Jen Kingwell 12 Блок

Снимање Ѕвезда Tempters Акрилик Образец Го Поставите Jen Kingwell 12 Блок

Rating 
DEN 840.00

Од стока
Во магацинот

Акрилик Образец Сет.Создава 12" блок (12 1/2", вклучувајќи цвест надоместок).Дизајниран од страна на Jen Kingwell.Вклучува обрасци и упатства.Снимањето Ѕвезда образец собата е дел од Jen Kingwell е "Tempters" колекција.Овој сет ќе се создаде 12" заврши блок.

Детални спецификации

Додатоци на производи