• Свеж
McDavid Тркачи Терапија Шин Треска Ракав

McDavid Тркачи Терапија Шин Треска Ракав

Rating 
DEN 606.00

Од стока
Во магацинот

Dual компресија анатомски дизајн за зголемена болка и поддршка.Contoured поддршка влошки наменети за Шин обезбедува Лекување притисок (2 влошки-прилагодливи/отстранлив).Ергономски, лесен дизајн за сите-тренингот удобност и одговара.Влага-wicking, дише ткаенина со 4-начин на истегнување.Одговара на лево или десно.

Детални спецификации

Додатоци на производи