• Свеж
3706 – Беж - 3pc Големи Ткаенина Кошница Кантите Организатор со Памук Јаже Рачка – QQ26

3706 – Беж - 3pc Големи Ткаенина Кошница Кантите Организатор со Памук Јаже Рачка – QQ26

Rating 
DEN 468.00

Од стока
Во магацинот

*Надворешни Димензии : 14.6 x 10.0 x 8.3 инчи (370 x 255 x 210 mm) *Внатрешни Димензии : 14.17 x 9.65 x 7.87 инчи (360 x 245 x 200 mm) *Укината Димензии : 14.57 x 9.84 x 0.79 инчи (370 x 250 x 20 mm).

Детални спецификации

Додатоци на производи