• Свеж
Одделение една Злато Облека Рек Облека Багажник Метални Тешки Сушење Облека Багажник Метални Чевли Торби за Облека Организатор Складирање Полици

Одделение една Злато Облека Рек Облека Багажник Метални Тешки Сушење Облека Багажник Метални Чевли Торби за Облека Организатор Складирање

Rating 
DEN 722.40

Од стока
Во магацинот

Тоа може да се откажам многу на облека без виткање, кошули, џемпери, јакни, и долги палта.направени од силна malleable железо, издржливи и долготрајни, има силна носивоста.Имаме вклучени едноставен чекор по чекор инструкции со нашата облека решетката за лесна инсталација; Сите навртки и завртки се исто така вклучени со нашите облека решетката и со овој нов злато моден облека рек не им треба многу време да се стави заедно. ✨Се усвојува еколошки спреј во боја, е отпорно на гребење, има мазна рака и не е лесно да исчезнат.Оваа модерна облека решетката е здрав, добро направен и згодна во изгледот. ✨Самостојна екранот решетката за дома, мало или комерцијална употреба,Идеален за обезбедување на екстра облека складирање прикажување бутик стока, или за обезбедување на простор за костими или тимови во театрите или студија.Ние се гордееме на одлични услуги на клиентите и исклучителен квалитет.9"Х 100% ЗАДОВОЛСТВОТО на КЛИЕНТИТЕ : имаме голема доверба дека ќе ви се допадне на нашите производи.✨ТРЕНДОВСКИ ДИЗАЈН на РЕШЕТКАТА : Составен од метални цевки,секое место на облека решетката е внимателно да се третираат,на линии круг и убави,и злато прави текстура на облека повеќе модерни.Дали во бутици, дома, продавници за облека, тоа може да одговара на различни стилови.Се чувствуваат слободни да се откажам облека, ви треба за целата сезона на оваа рек како 45 кг капацитет обезбедува тие да имаат стабилни дома.

Детални спецификации

Додатоци на производи