• Свеж
FMOGG Тешки-Должност Облека Железнички, Облека Дисплеј Багажник со 2 Облека Шини, старомодна Комерцијални Ролери Полици, Индустриски Цевки Сушење Полици,Златна,80см

FMOGG Тешки-Должност Облека Железнички, Облека Дисплеј Багажник со 2 Облека Шини, старомодна Комерцијални Ролери Полици, Индустриски

Rating 
DEN 609.60

Од стока
Во магацинот

Оваа метална облека железнички има едноставна и практична оригинален стил.Ако не треба да се движи, ќе можат да работат нормално без тркала.Погоден за : Ова е идеален за обезбедување на екстра облека за да ги зачувате и прикажете бутик стока, или за да се обезбеди простор за облека или костими во театрите или студија.Тешки-должност облека железнички : може да се сместат и висат облека, силни и издржливи.Ние цврсто веруваме дека можеме да ги задоволат вашите потреби со високо-квалитетни производи; ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате за дополнителна помош, сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 24 часа.Лесно да се движите, големи шасија, погодно за секојдневно чистење, убава и практична.Цевката е дебел, со силна носивоста, висока температура отпорни бои, и не е лесно да ' рѓа боја.Пространа простор за складирање : двоен-бар дизајн може да се одржи за два пати бројот на облека, па вашата облека и модни додатоци се секогаш организиран за да се задоволат вашиот живот потреби.На сушење решетката може да се одржи многу на облека и одржување на облека и додатоци во ред.Овој производ е инсталиран рачно и е лесно да се инсталира.Може да се стави тоа во спалната соба, премин, бања, а потоа да се задржи на куќа уреден.Име на производ : Двоен скок тешки облека дисплеј рек Производ материјал : метал Производ во боја : злато Производ должина : 80/100/120 / 150cm Производ висина : 155cm Производ ширина : 50cm Дали треба да се инсталира : Yes (да) Имајте на ум : Поради прирачник за мерење, ве молиме оставете мала големина грешки, ви благодариме за вашето разбирање Хроматските аберации : Хроматските аберации се јавува поради разликата во светлината, снимање агол и да го следи.

Детални спецификации

Додатоци на производи