• Свеж
ZXCSER Патување Облека Steamer, Преносни Рачен Вертикална & Хоризонтална Облека Steamer Железо, Брзо Топлина-up Виси Пеглање Облека Рачни Пареа Железо

ZXCSER Патување Облека Steamer, Преносни Рачен Вертикална & Хоризонтална Облека Steamer Железо, Брзо Топлина-up Виси Пеглање Облека

Rating 
DEN 1377.60

Од стока
Во магацинот

❤ Брзо и труд за заштеда на енергија : Со своите ергономски млазницата и молња брзо греење технологија.Употребата на монтажни ткаенина четки може безбедно да се користи за деликатни ткаенини, памук, свила и кадифе, како и завеси, троседот теписи и постелнина.Се соберат енергија да ги отстраните брчките, moisten облека без влажна облека.

Детални спецификации

Додатоци на производи