• Свеж
TJLSS Пластичен Клип Clothespin Домаќинство Воздух-Сушење Фиксна Закачалка со Розова Складирање Кошница за домашна Употреба (Боја : Мулти-Обоени)

TJLSS Пластичен Клип Clothespin Домаќинство Воздух-Сушење Фиксна Закачалка со Розова Складирање Кошница за домашна Употреба (Боја

Rating 
DEN 2016.72

Од стока
Во магацинот

Serrated вилица дизајн : силна залак сила, тесни стегање, анти-пропадна и windproof.Прифатлива облека за да ги задоволи секојдневните потреби. Поради компјутерски екран, вистинската боја може да биде малку поинаков од сликата, ве молиме да се разбере, ви благодарам.Пинк кошница дизајн, симпатична и sweet Quantity : 20 клипови/кеси + clothespin складирање basket1.Една големина : должина на видео клипот е околу 5.5* отворање е околу 3cm.Внатрешни клип дизајн : може да се залепи на облека полици, железо жици, сушење јажиња, итн.Внатрешни клип дизајн : може да се залепи на облека полици, железо жици, сушење јажиња, итн.

Детални спецификации

Додатоци на производи