• Свеж
RR-RUOSHUI Tarp Клипови Тешки Заклучување Зафат за Кампување Земјоделство Tarps Крошна Автомобил Базен Опфаќа Тенди Отворено Кампување Силна Заклучување Зафат Шатор Стеги

RR-RUOSHUI Tarp Клипови Тешки Заклучување Зафат за Кампување Земјоделство Tarps Крошна Автомобил Базен Опфаќа Тенди Отворено Кампување

Rating 
DEN 453.36

Од стока
Во магацинот

1.Материјал : Изработени од најлон материјал, издржлив, мала тежина, лесен за употреба, лесно за чување и носат. 2.Големина : 8.5x2.6x2.8cm. 3.Тешки-должност церада клип дизајн може да се прилагоди на спирала палецот завртка, и крокодил на устата и забите се задржи церада постабилна.Задржи tarp без сечење дупки.Блокирам на фиксна ноктот.Обезбедува инстант сидро точки за да се поврзете на било кој стандарден bungee канапи, врски или јажиња. 4.Силна грчевито држејќи се за Моќ : Тешки tarp клипови дизајниран со прилагодливи спирала палецот завртки, алигатор устата со забите има tarps многу постабилна. 5.Широка Примена : Погодна за внатрешна и надворешна ситуации за да се поправат малите објекти, како крошна, tarp, ремени, шатор, сенка крпа, столбови и жици и слично.

Детални спецификации

Додатоци на производи