• Свеж
KONKIN BOO Замена 8.5 V Адаптер за TeleBrands Корп Ураганот Спин Scrubber Четка HSS1 JF-DY085030

KONKIN BOO Замена 8.5 V Адаптер за TeleBrands Корп Ураганот Спин Scrubber Четка HSS1 JF-DY085030

Rating 
DEN 146.16

Од стока
Во магацинот

Напреден Дизајн, Висок Преносливост Сосема Нов Замена за Полначи.Висока Моќност размена на ефикасноста на контролата работна температура и стабилна работа.ЗАМЕНА на ПРОИЗВОДОТ : (Не-ОЕМ но, 100% Компатибилен)// Влезен Напон : AC 100-240 V (во Светот AC Влез).Во текот Напон Заштита, во Текот на Топлина Заштита, CE FCC за Сертификација. 8.5 V Адаптер за Tele Brands Корп Ураганот Спин Scrubber Четка HSS1 JF-DY085030. 8.5 V Адаптер за Tele Brands Корп Ураганот Спин Scrubber Четка HSS1 JF-DY085030.

Детални спецификации

Додатоци на производи