• Свеж
Фунта Печат ORBN390x1000 Број-390 Стандард O-Ring, Buna Нитрилна Гума, 21 ID, 21-3/8 OD (Пакет на 1000)

Фунта Печат ORBN390x1000 Број-390 Стандард O-Ring, Buna Нитрилна Гума, 21 ID, 21-3/8 OD (Пакет на 1000)

Rating 
DEN 362.40

Од стока
Во магацинот

Треба да се напомене дека, сепак, да се добие добра отпорност на ниска температура со нитрилна зголемувајќи, тоа е речиси секогаш е потребно да се жртвува некои висока температура гориво и масло отпор.Масло отпорни апликации на сите видови.Автомобилската, морски, авиони гориво системи.

Детални спецификации

Додатоци на производи