• Свеж
Marson MNN Серија M52772 RND Тело Wellnut Вметнете; за 5/16-18, (0.156-0.374 Инчен ГР), LG FLNG HD, Месинг, Neoprene (100

Marson MNN Серија M52772 RND Тело Wellnut Вметнете; за 5/16-18, (0.156-0.374 Инчен ГР), LG FLNG HD, Месинг, Neoprene (100

Rating 
DEN 740.40

Од стока
Во магацинот

Neoprene вметнете со пре-украсениот месинг орев за брз прицврстување во вибрации и влага-отпорни апликации.Количината На (100) По Пакет.Marson MNN Серија Круг Тело Wellnut Insert, Единица Мерка : Инчен, 0.626 Инчен Децимална Противвредност, Нишка Големина : 5/16-18 unc завршетоци со-2 B, 0.156 Инчен (3.96 mm) Минимум Зафат, 0.374 Инчен (9.50 mm) Максимална Контрола, 0.156 - 0.374 Инчен (3.96 - 9.50 mm) Зафат Опсег, 0.847 Инчен (21.51 mm) Глава Дијаметар, 0.225 Инчен (5.72 mm) Глава Висина, Големи Страната Главата, 0.626 Инчен (15.90 mm) Минимум Дупка Големина, 0.634 Инчен (16.11 mm) Максимална Дупка Големина, 1.099 Инчен (27.91 mm) Тело Должина, Месинг Тело Материјал, Материјал Детали : Месинг, Neoprene Тело Заврши, Заврши Детали : Neoprene, Не Држат Во, N/A Snap Дијаметар.

Детални спецификации

Додатоци на производи