• Свеж
Kenchii Flipper Куче Чешлање Shears и Ножици за Професионални Groomers

Kenchii Flipper Куче Чешлање Shears и Ножици за Професионални Groomers

Rating 
DEN 4272.00

Од стока
Во магацинот

7.0 во.Криви Сечилото Flipper Стриже.Flipper серијата е вистински конвексни на смолкнување што се нуди мазна намали за казна заврши работа.Овој модел е разноврсна се справи со постојан почива овозможува Flipper да се користи удобно страна лево или десно раце groomers.Овој модел обезбедува супериорни завршувањето на перформансите на супериорна вредност!.Kenchii производи има доживотна гаранција да бидат ослободени од производителот дефекти кога регистрирани во рок од 30 дена од купувањето.Задоволство Гарантира 30 Дена Бесплатен Враќа.Ако не сте 100% задоволни со вашето купување, едноставно се врати со бесплатен превозот во рок од 30 Дена.Flipper серијата е вистински конвексни на смолкнување што се нуди мазна намали за казна заврши работа.Овој модел е разноврсна се справи со постојан почива овозможува Flipper да се користи удобно страна лево или десно раце groomers.Овој модел обезбедува супериорни завршувањето на перформансите на супериорна вредност!Модел-Информациски Модел : KEFL8 Set Flipper стрејт (Straight) : 8.0" Криви : 8.0" Потенки : 46 T (Вкупна Должина 6.5") Случај : KEL5 Z Црна Модел Детали Рачка : Дури и Edge : Конвексен Материјал : Ниво 2, (8.0"Ц Ниво 3) Собрание : Надворешни Препорачува за : по Завршувањето.

Детални спецификации

Додатоци на производи