• Свеж
Kadimendium Режа, Edge V Тип Бод Ножици Трајни TPR Рачка за DIY(Розово Злато)

Kadimendium Режа, Edge V Тип Бод Ножици Трајни TPR Рачка за DIY(Розово Злато)

Rating 
DEN 393.60

Од стока
Во магацинот

Ножици е направен од висок квалитет, од нерѓосувачки челик, со полирање занает,потрајни,кој има предност.Дршката е направен од TPR,подобар стисок.На производи се целосно врежана, што е многу класично антички стил.Прв избор за крос-бод DIY.Во прилог на везови, тоа исто така може да се користи во производството на уметнички дела, како што се рачно на хартија-сечење.Функција : Ножици е направен од висок квалитет, од нерѓосувачки челик, со полирање занает,потрајни,кој има предност.Производите е целосно врежана, што е многу класично антички стил.Прв избор за крос-бод DIY.Во прилог на везови, тоа исто така може да се користи во производството на уметнички дела, како што се рачно на хартија-сечење.Дршката е направен од TPR,подобар стисок.Спецификација : Материјал : не ' Рѓосувачки steel Handle материјал : TRPType : VStyle : Antique Surface третман : Polishing Weight : 30g / 1.1 oz Total должина : 9cm / 3.5 in Edge должина : 4cm / 1.6 in Width : 4.5 cm / 1.8 in Color : Злато, Сребро, Розово злато, Бронза (Изборен)Пакет листа : 1 * Scissor Note : вистински производ во боја може да отстапува од фото поради светлина.Можеби постои мало отстапување во мерењето на производ димензии.

Детални спецификации

Material:
Stainless steel
Handle material:
TRP
Type:
V
Style:
Antique
Surface treatment:
Polishing
Weight:
30g / 1.1oz
Total length:
9cm / 3.5in
Edge length:
4cm / 1.6in
Width:
4.5cm / 1.8in
Color:
Gold, Silver, Rose gold, Bronze (Optional)
Package list:
1 * Scissor :
The actual product color may deviate from the photo due to light. :
There may be a slight deviation in the measurement of product dimensions. :

Додатоци на производи