• Свеж
HiBird Кастрење Shears Градина Pruner Професионални Наковалната Кастрење на Смолкнување се Заобиколат Кастрат, Тешки Бонсаи Секачи, Градинарски Ножици, Градинарство Алатк

HiBird Кастрење Shears Градина Pruner Професионални Наковалната Кастрење на Смолкнување се Заобиколат Кастрат, Тешки Бонсаи Секачи,

Rating 
DEN 263.76

Од стока
Во магацинот

ВРАЌАЊЕ УСЛУГА : кој Нуди подобра по–salves услуга.Силна пролет, 2 парче дополнителни пролет прилог за вас погодно замена.ГРАДИНА РАБОТАТ ПОЕФИКАСНО И ПОЛЕСНО : Овие се издува сет на кастрат и доволно тешки за да го издржат злоупотреба, Ова кастрење поставени се одлични за вашата градина работа и ќе стане вашиот најдобар пријател во градината. 100 % Задоволството На Гарантира.Ергономски дизајниран не се лизга костец за лесен за употреба.ЕРГОНОМСКИ се СПРАВИ со ДИЗАЈН : Трајни справи изработени од fiberglass зајакнат.Исто така се погодни за сечење влакнести материјали, тоа ќе ве однесе да уживаат во брзо и чисто сечење.меѓу многу лесно со брзи туркање knob.БЕЗБЕДНОСТ LOCK &ПРОЛЕТ : Погодно една рака безбедност заклучување, ова, исто така, треба лесно да се стави на и исклучување заклучување за да се задржи на ножеви се затвори кога не е во употреба.Помали отворање големина нуди удобно користење на gardeners со помали раце.Ергономски дизајниран не се лизга, се справува со се силни,лесни,Безбедноста и удобно.Боја : Сребро+Црна Внимание ве Молам : Ние нудиме доживотна гаранција, ако има било какви квалитет проблем, ние ќе им обезбеди замена за што ПОБРЗО.59 во(15mm) свежа и мека шумата.

Детални спецификации

Додатоци на производи