• Свеж
HOMEANING 6PCS Кастрење Shears,Средување на Ножици, Ножеви Градинарство Страна на Кастрење Snips Титаниум Обложена Прецизност Бонсаи Кастрење Shears, Удобен и Ефикасен Цвет Сека?

HOMEANING 6PCS Кастрење Shears,Средување на Ножици, Ножеви Градинарство Страна на Кастрење Snips Титаниум Обложена Прецизност Бонсаи

Rating 
DEN 599.76

Од стока
Во магацинот

【Прецизна работа】 прирачник тример е многу погодна за брзо средување и обликување на растенијата.Тоа е лесно да се изврши прецизно сечење со една рака и нема да ја оштетат важно стебла и гранки на растенијата. 【Погодни за режење】пролетта во внатрешноста на режење shears може да се отвори автоматски, и ергономски дизајнирана рачка гумени им овозможува да работат лесно и да се намали рака замор. 【Остри ножеви】Ножици се опремени со напредна ножеви, корозија-отпорни титаниум слој, остри ножеви, силна издржливост, и мала тежина. 【Оперативна безбедност】производот е безбедноста, заклучување механизам, кој може да се заштити и да го затворите ножот кога не се во употреба за да се осигура безбедноста на употреба. 【Делокруг на примена】Погодна за собирање или градинарски растенија, цвеќиња, затворен растенија, хидропоника, бонсаи или други сечење потреби во градини и оранжерии.Ножеви градинарство страна на кастрење snips титаниум обложена прецизност бонсаи кастрење shears.Вграден-во безбедноста заклучување гарантира дека остри ножеви се безбедно да се затворени.Нерѓосувачки челик материјал, не се склони кон rusting.Ергономски дизајнирана рачка гумени зголемува целокупното удобност и да се избегнува рака замор.

Детални спецификации

Додатоци на производи