• Свеж
E&О Ножици Акрилик Изработка на Хартија за Сечење Биро Додатоци за Office Home 2-Pack (M 7+S 6.38)...

E&О Ножици Акрилик Изработка на Хартија за Сечење Биро Додатоци за Office Home 2-Pack (M 7+S 6.38)...

Rating 
DEN 287.76

Од стока
Во магацинот

Направени се Зголеми на Злато(М) и Божилак(S) нерѓосувачки челик куќиште со јасно акрилик рачка,удобна рачка, остри ножеви.Средината една големина од 7 инчи,Мала големина 6.38 инчен,2 парчиња режа на пакетот.Убава модерен и кул поинаков поглед ќе додадете на убавината на вашата работа простор и се вклопуваат со вашата тема во мојата соба.Карактеристикиостри за функционалност и мала тежина.Совршен за статистика и училиште стационарни подарок, и тоа исто така може да биде креативен десктоп оркестарот за задоволство на вашата соба.Ве молиме, чувајте ги подалеку од Chidren.Материјал : Акрил и Нерѓосувачки Челик.Боја : Светкава -Како што е прикажано погоре.Големина/Тежина : должина M 6.2"+S 4.6"/4 унци.Материјал : Акрил и Нерѓосувачки Челик.Боја : Злато -Како што е прикажано погоре.Големина/Тежина : должина M 6.2"+S 4.6"/4 унци.Материјал : Акрил и Нерѓосувачки Челик.Боја : Сребрена -Како што е прикажано погоре.Големина/Тежина : должина M 6.2"+S 4.6"/4 унци.Материјал : Акрил и Нерѓосувачки Челик.Боја : Сина -Како што е прикажано погоре.Големина/Тежина : должина 8.9".

Детални спецификации

Додатоци на производи