• Свеж
S-ДОГОВОР Божиќ Чорапи Кристал Сомот Ракавици со Бела Faux Крзно Ткаенината и Pompoms за Mantel Камин Украси 16Inches

S-ДОГОВОР Божиќ Чорапи Кристал Сомот Ракавици со Бела Faux Крзно Ткаенината и Pompoms за Mantel Камин Украси 16Inches

Rating 
DEN 471.84

Од стока
Во магацинот

На луксузно мека памучна ткаенината и полиестер поставата заврши прекрасна деталите на овој стилски порибување на кои ќе бидете сигурни дека да се сака за сезони за да се дојде.Не само што ќе бидете во можност да работи на вашиот подароци во порибување, но, исто така, ќе додадете совршен допир на Божиќ оркестарот на секоја соба.Елегантен стил е сигурно да се молам секој на оваа Божиќ утро.Овие модни-очекуваме уште традиционалните и квалитетот рачно изработени снегулка порибување ќе биде траен дел од многу одбележувањето на празниците кои доаѓаат.Почитан традиција на отварање на подароци од Божиќ порибување живее со оваа симпатична везови Божиќ порибување.Оваа шармантна Божиќ порибување е направен од шарени flannelette материјал со бела ткаенината.Работи нив со подароци, порибување, stuffers, и други малку tidbits.Материјал : Кристал Сомот Ракавица Големина : 16 Инчи Функција : Двоен Слој Ткаенина Снегулка Везови Мека и Топло Бела Ткаенината Ракавица Дизајн Овој елегантен стил е сигурно да се молам секој Божиќ утро.Извезена со снегулка шема на оваа порибување нуди суптилни разубавувањето на пријатна црвена ткаенина.Овие чорапи се забавни и шарени и совршен за вашето семејство.Со пријатна порибување снегулка дизајн, ова создава живописната зима сцена, виси од вашата мантија.

Детални спецификации

Додатоци на производи